Epiphone Les Paul Special VE Vintage Worn

4 785 Kč
Doprava zdarma, Do měsíce
Doporučená nabídka MUSIC CITY

Do měsíce • Více variantProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma95 % • 4 407 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

Materiál těla
Les Paul

• Cena, provedení

Za tu cenu doporučuji

• , zakoupeno v MUSIC CITY

• Spolehlivý hudební nástroj. Koupě byla správná volba.
    • Využil jsem Black Friday, ukázala se pro mne velmi příjemná cena, které nešlo odolat. I nečleněné stojí za to.
    • Hrají každý den, i když nejsem připojený do elektriky.

Obchod Music City všem rozhodně doporučuji. Všechno proběhlo bez problémů, jsem velmi spokojen. Hned jsem si v následujících dnech objednal trsátka, popruhy a kvalitní obal na kytaru. Těším se na další nákupy v obchodě Music City.

Materiál těla
Snímače
1x Epiphone 700T , 1x Epiphone 650R
Typ
Les Paul

Elektrická kytara z modelové řady Les Paul Special. Kytara série VE Vintage se vyznačuje Vintage Worn provedením a lehkým tělem z topolu. Šroubovaný mahagonový krk s profilem 1060's Slim Taper D a menzurou 628mm, je osazen palisandrovým hmatníkem s 22 Medium Jumbo pražci a intarzií ve tvaru perloidných teček. O intonaci a ladění se starají mechaniky Premium Covered s laděním v poměru 14: 1, Tune-o-matic kobylka a nultý pražec se šířkou 43mm. Zvuk má na starosti dvojice snímačů typu Humbucker, konkrétně jde o model 650R Open-Coil u krku a 700T Open-Coil při kobylce. Zvuk se ovládá pomocí klasického třípolohového přepínače umístěného na netradičním místě v dolní části těla a potenciometrů Master Volume a Master Tone. Barevné provedení: Vintage Worn Ebony

• Cena, provedení

Za tu cenu doporučuji

• , zakoupeno v MUSIC CITY

• Spolehlivý hudební nástroj. Koupě byla správná volba.
    • Hrají každý den, i když nejsem připojený do elektriky.

• Příjemný zvuk
    • Milá kytara do ruky, hmatník mi hodně připomíná španělku, na které jsem začínala, tzn. není tak ukrutně úzký jako u jiných elektrických kytar
    • Líbí se mi pojetí hlavy kytary
    • V té cenové relaci zajímavé snímače

Nevýhody mne po týdnu hraní žádné nenapadají. Kytara je i relativně seřízená, na to, že absolvovala cestu v krabici, oktávy hezky drží. Zatím to vypadá, že to bude bez nevýhod.

• Dobře se ladí.
    • Barevné provedení je kouzelné.
    • Splnila všechna očekávání.
  • , zakoupeno v MUSIC CITY

V poměru cena /výkon je to dobrá kytyra.

• , zakoupeno v MUSIC CITY

• těžko říci po týdnu výhodu.Každopádně jsem spokojen.

Tradice