Fender Squier Bullet Mustang HH

Produkt nemá žádné parametry.

Nic

• na cvičení super
    • perfektní pro začátečníka (viz recenze)
    • kvalitativně je to kytara za asi 5000
    • pokud máte něco lepšího, tak je to nezvyk
    • zvukově super, ale opět viz. bod výše

Kytaru jsem kupoval jako nástroj na cvičení. Překvapuje kvalitou zpracování, také zvuk je solidní.

Tovární snímače se sice s kytarou, kterou již vlastním (SuperST + EMG snímače), nedají moc srovnávat, ale vyloudí krásný plný tón a když se nabudí drivem (RAZZOR + 100W zesík), tak zní skvěle.

Kytara je překvapivě lehká (odhadem o dobré kilo a půl, možná i dvě v porovnání s mým superstratem) díky příjemně tenkému tělu.

Krk sedí v ruce dobře, pražce jsou osazeny bezchybně (na kytarách v podobné cenové kategorii jsem zažil, že hrany pražců nebyly správně zapraveny a dřely do ruky - tuším to byl nějaký Stagg), profil je podle mě ideální.

Co mě opravdu překvapilo je sustain, který je na tomto konkrétním kusu excelentní.

Když ji srovnám s IBANEZ GRG121DX-WNF, kterou jsem před nějakou dobou koupil se stejným záměrem, tak levnější Squire mi připadá lepší co do kvality zpracování (Ibanezka měla kazy v těle i krku), tak i výsledného zvuku.

Ibanezku jsem po pár dnech vracel, Squira si nechám, možná ho i trochu poupravím.

Celkově kytaru hodnotím jako hooodně muziky za málo peněz :), pro začátečníka ideální nástroj na naučení, pro zkušenější hráče je to solidní platforma pro úpravy nebo dobrá kytara na cvičení a na cesty.

Recenze je i na Kytarách: https://kytary.cz/fender-squier-bullet-mustang-hh-lrl-impb/HN185697/

handy & soundy

Produkt nemá žádné parametry.

Elektrická kytara Squier nabízí již víc jak 25 let nejoblíbenější modely značky Fender za cenu, kterou si může dovolit snad každý. Začínajícím i mírně pokročilým hudebníkům se tak nabízí příležitost získat kvalitní nástroj osvědčené a známé konstrukce hned ze začátku své kariéry. Kytary typu Mustang byly poprvé uvedeny již v šedesátých letech a jejich obliba trvá až do současnosti. Staly se vyhledávanými nástroji především na indie scéně. Za všechny kytaristy, kteří si tento nástroj oblíbili, můžeme jmenovat například Kurta Cobaina nebo Johna Fruscianteho. Na první pohled zaujme kratší menzura a když se vám kytara dostane do rukou zjistíte, že i hmotnost je díky tělu z lipového dřeva daleko nižší. Hra na ni se tedy stává opravdovým potěšením a zábavou. Do těla jsou vsazeny dva snímače typu humbucker a zvuk je možné dále regulovat třípolohovým přepínačem a tónovou clonou. Javorový krk profilu C zajistí pohodlnou a rychlou hru i hráčům s kratšími prsty nebo drobnější tělesnou konstitucí.

Nic

• na cvičení super
    • perfektní pro začátečníka (viz recenze)
    • kvalitativně je to kytara za asi 5000
    • pokud máte něco lepšího, tak je to nezvyk