Nejnovější recenze ze sekce Elektrické kytary

Ibanez TQM1-NT

Ibanez TQM1-NT

Přidáno: 13. července 2023

• Celkem flexibilní zvukové možnosti
  • Excelentní ostatní vlastnosti. Ladí, hratelnost, vše super. Snímače bomba.
  • Extrémně se rozlaďuje při použití páky. Vyměnil jsem pak už struny, abych se přesvědčil, jestli to není starými strunami. Není. Kytara v této cenové relaci prostě musí fungovat po všech stránkách na jedničku. Až mě to mrzí, nechal bych si ji kdyby to nebylo tak hodně.

Tuhle kytaru bych nekupoval kdyby mě nenutil Muziker utratit slevové poukázky. Získal jsem je nechtěně. Myslel jsem si totiž, že když mají napsáno na hlavní straně o odstoupení, že "prodloužili zákonnou lhůtu" vrácení zboží na 30 dní, že ji opravdu prodloužili. Tedy že tak, jako je to podle zákona. Podle zákona vrátí peníze. Ne. Neprodloužili. Vrací po 15 dnech pouze poukázky. Tak lidi pozor na tenhle podvod. Je to záměrně napsáno tak, aby se lidé nachytali. Co mě úplně dohřeje je, že pak se k recenzi kde to popíšete vyjádří jakási chytrá paní Dana, která napíše, že v podmínkách je to jasně uvedeno. To sice ano, ale je to v rozporu s tím, co je napsáno na hlavní straně o odstoupení od smlouvy a lidi to zmýlí. Třeba v pojišťovnictví se tomuto jednání říká "nekalé praktiky" a ČNB za to dává tučné pokuty. Napsal jsem to už na facebooku do skupin, které mají cca 60.000 muzikantů ať si na to dají pozor. A budu psát dál. Tak nevím, jestli se taková pověst Muzikeru vyplatí. Asi ne, když už prodávají kde co a negativních recenzí na jejich chování jsou mraky.

Peavey Raptor Plus SSH

Peavey Raptor Plus SSH

Ověřený zákazník MUSIC CITY Ověřený zákazník

Přidáno: 10. července 2023

(naposledy upraveno 10. července 2023)

Zakoupeno v MUSIC CITY

• Nutna uprava kytary

Mgr. et Bc.Richard Kalferst Mgr. et Bc.Richard Kalferst

Přidáno: 7. července 2023

• určitě dobrá cena a pro začátečníka šance koupit si svou první elektrickou kytaru
  • mechanika vibrapáky při častějším používání ulaďuje kytaru a to i přes dobře "uvázané" struny na horní mechanice

Jak jsem již uvedl, kytara pro svojí velmi malou prodejní cenu kytary do 5.000,- Kč odpovídá svým zpracováním a když kytaristu opustí úmysl hrát na kytaru netrápí se velkým finančním zatížením. Pokud se na tuto kytaru hraje bez používání vibrapáky je kytara velmi slušným základem samotného kytaristy.

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Kytarista

Přidáno: 2. července 2023

Zakoupeno v MUZIKER.cz

Na to, že se jedná o levnou kytarovou sadu, je kvalita krku, který jsem obdržel, překvapivě dobrá. Tato sada je lepší, než jsem se odvážil doufat. Hardware je levný, ale použitelný. S několika základními nástroji a trochou trpělivosti (a možná i s několika vylepšeními hardwaru) se na tuto kytaru bude skvěle hrát.

Cort X100

ESP LTD EC-FR

Ověřený zákazník Kytary.cz Jvo

Přidáno: 19. června 2023

Zakoupeno v Kytary.cz

Krasny dizajn, kytara kvalitou srovnatelna s řadou ltd-ec1000. V nazvu oznaceni BB je pomerne matoucí, nepodařilo se mi dohledat význam. Jinak zatím spokojenost s timto sexy nástrojem.

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Pavel

Přidáno: 26. května 2023

Zakoupeno v MUZIKER.cz

Co napsat, zpracování kytary je dokonalý, někdo má problém s nultým pražcem nebo krkem,tady je vše jak má byt , má dokonalý povrch s krkem není potřeba nic dělat, gibson v porovnání s epiphonem není až tak velký ale je tam něco co dělá gibsona gibsonem , třeba strunik který umožňuje větší strmost strun, takže ostřejší zvuk snímače jsou paf 7,8 komu, oba, kamarád si ji koupil také a ten má oba 8,2 komu, kytara je výborná, ale je potřeba si ji trochu donastavit ,dnes se dá koupit skvělá kytara za rozumný peníze, ale tady platíš za značku, tak to prostě je ale jsem spokojen

Ibanez PSM10

Ibanez PSM10

Přidáno: 18. května 2023

(naposledy upraveno 18. května 2023)

• Syn je nadšen :-)
Ibanez RG652AHMFX

Ibanez RG652AHMFX

Ověřený zákazník MUSIC CITY jk

Přidáno: 15. května 2023

(naposledy upraveno 15. května 2023)

Zakoupeno v MUSIC CITY

• Velmi pohodlný krk, perfektně čitelný zvuk, nizký dohmat bez drnčení.
  • Trochu těžší než moje Ibanez RG421ex

Velmi pohodlný krk, nizký dohmat bez drnčení.

FENDER Player Stratocaster

FENDER Player Stratocaster

Ověřený zákazník imusicdata.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. dubna 2023

(naposledy upraveno 30. dubna 2023)

Zakoupeno v imusicdata.cz

Klasický mexický stratocaster řady Player za slušnou cenu. Barevné provedení počátku 60.let, limitovaná serie. Dvoubodové tremolo-lepší stabilita ladění při používání páky. Slušná kvalita, stačilo minimální seřízení.

Jackson JS Series Warrior JS32

Jackson JS Series Warrior JS32

Přidáno: 27. dubna 2023

Zakoupeno v Kytary.cz

• celkové zpracování výborné, pražce jsou hezky zabroušené bez ostrých krajů, lakovaní bez vad, příjemně nízký dohmat, snímače ucházející, Poměr cena kvalita OK

Nevýhodou je licenční floyd rose tremolo a zamykací nultý pražec, ale tohle je u levných kytar běžné. Při páčení drastických dive bomb se nevrací do výchozí polohy a kytara se rozladí, aby k tomu nedocházelo je třeba tremolo vyměnit buď za originál floyd rose nebo schaller lockmeister a nebo nepoužívat.

Epiphone Les Paul Modern

Epiphone Les Paul Modern

Ověřený zákazník MUZIKER.cz M

Přidáno: 18. dubna 2023

(naposledy upraveno 18. dubna 2023)

Zakoupeno v MUZIKER.cz

Výborná kytara, jak zpracování , tak škálou zvuků

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Chmelda

Přidáno: 15. dubna 2023

Zakoupeno v MUZIKER.cz

Tohle je úlet, jediné pozitivum je snad tělo,ale jinak nepoužitelné hooodne dodělávání, nepřesně vyrobeno, snímače absolutně nepoužitelné,tremolo se rozpadá ,no tremolo jsem upravil,krk a snímače jsem dal jiné a po všech úpravách a nezkutecne práce,. Super. Takže jestli máte čas a chuť, jděte do toho

FENDER SQUIER Classic Vibe 50s Stratocaster

FENDER SQUIER Classic Vibe 50s Stratocaster

Přidáno: 14. dubna 2023

Nice

Ibanez AS 53

Ibanez AS 53

Přidáno: 12. dubna 2023

Zakoupeno v Kytary.cz

Jěště ji nemám tak dlouho abych ji mohl seriozně hodnotit. Ale jinak dobrý.

Yamaha Pacifica 611 HFM

Yamaha Pacifica 611 HFM

Přidáno: 11. dubna 2023

Zakoupeno v MUZIKER.cz

Pacifica 611! Na ni hraje spoustu kytaristu po celém světě. Je moc hezká a má krásný zvuk. Spokojenost

Přidáno: 11. dubna 2023

Zakoupeno v MUZIKER.cz

Nádherná klasika v základní barvě Iced Tea! Není co dodat!

Přidáno: 8. dubna 2023

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Kytara ma pekny zvuk a na hodnoceni ji mam kratkou dobu
Fender Player Plus Nashville Telecaster

Fender Player Plus Nashville Telecaster

Ověřený zákazník Kytary.cz George

Přidáno: 5. dubna 2023

(naposledy upraveno 5. dubna 2023)

Zakoupeno v Kytary.cz

• Kvalitní produkt za dobrou cenu

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25